Najmodniejsze stoliki kawowe do domu

Stolik kawowy to niepozorny mebel, bez którego trudno wyobrazić sobie wygodnie urządzony salon lub pokój dzienny. Ten niewielki stolik stoi zawsze gdzieś obok kanapy i służy do postanowienia kubka z herbatą. Poza tym może pełnić naprawdę dekoracyjną rolę i świetnie dopełniać wystrój mieszkania. Jakie stoliki kawowe są teraz najmodniejsze? Prawdziwym hitem są meble wykonane z rattanu. Ten naturalny materiał pięknie wygląda we wszystkich wnętrzach, wizualnie je ociepla i dodaje im charakteru.

Stolik rattan


Rattan to naturalny materiał, który do niedawna był wykorzystywany głównie do tworzenia mebli dedykowanych na balkon i taras. Teraz wszystko się zmieniło i stoliki rattanowe oraz inne meble wykonane z rattanu świetnie prezentują się również wewnątrz domu. Doskonale uzupełniają między innymi wnętrza urządzone w stylu skandynawskim, a zatem przestrzenie niezwykle naturalne, w którym zastosowano barwy nawiązujące właśnie do natury. Rattanowe stoliki są bardzo lekkie wizualnie, do tego świetnie prezentują się w jasnych pokojach dziennych. Można przemalować je na inny kolor, jednak najlepiej prezentują się w swojej podstawowej wersji. https://horecaservice.pl/event/1033-stolik-rattan-54x54cm.html

Gdzie kupić stolik z rattanu?


Rattanowe meble najlepiej kupować w sklepach internetowych. Można szukać ich zarówno w ofercie mebli dedykowanych do domu, jak również w propozycjach zawierających meble tarasowe i do ogrodu. Najczęściej są w przystępnych cenach, zatem ich zakup nie zrujnuje domowego portfela.