Namioty i inny profesjonalny sprzęt na eventy

Wypożyczalnia mebli eventowych jest innowacyjną formułą stawiającą na nowe trendy, szyk oraz niezwykłą elegancję. W ofercie wielu prosperujących na rynku firm można znaleźć szeroki wachlarz mebli eventowych. Dzięki nim żaden organizator imprezy nie ma większego problemu z jej organizacją.

Większość firm zajmujących się wynajmem mebli na imprezy okolicznościowe wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, aby organizatorzy przyjęć, eventów firmowych czy konferencji z łatwością mogli stworzyć wyjątkowe aranżacje, idealne na miarę europejskich standardów.
Szeroki wachlarz produktów obejmuje zazwyczaj:

-meble ogrodowe,
-stoliki kawowe,
-stoły bankietowe,
-wykładziny i dywany
-parawany
-bary i recepcje podświetlane
-pufy i sofy eventowe
-obrusy i serwetki
-pokrowce na meble bankietowe oraz inne nietypowe dekoracje.

Meble eventowe – profesjonalna obsługa klientów

Proponując wynajem mebli, takich jak meble konferencyjne czy bankietowe firmy zapewniają zawsze profesjonalny oraz terminowy ich dowóz pod wskazany adres. Oprócz tego wypożyczalnie zajmują się obsługą nowoczesnych eventów w największych miastach Polski. Na miejscu montażem oraz demontażem mebli zajmuje się zawsze doświadczona ekipa.

Wynajem namiotów eventowych

Ogromną popularnością, zwłaszcza w okresie wiosenno – letnim cieszy się wynajem różnorodnych namiotów eventowych, który zawsze jest realizowany z dowozem na miejsce oraz montażem. Wypożyczane namioty są zawsze w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym – są czyste i zadbane. Wśród wielu ogromną popularnością się:

  • namioty eventowe
  • weselne, targowe
  • bankietowe

Posiadają one niezwykle piękne, barwne kolory, zatem nie ma większego problemu z dopasowaniem namiotu idealnie pasującego do wizerunku danej imprezy.

Więcej: http://horecaservice.pl/wypozyczalnia-mebli-eventowych-krakow-katowice/

Back to Top