Prowadzisz restaurację? Sprawdź, jakie popielniczki do ogródków zakupić

Działalność w branży gastronomicznej wymaga odpowiedniego ugoszczenia gości. Doświadczenie i czas pokazują jak ważne jest zadbanie o wszystkie osoby przychodzące do naszej restauracji. Osoby odpowiedzialne za organizację powinny pamiętać o palących. Aby zapewnić im przyjemny pobyt, warto wyposażyć się w produkt taki jak popielniczka ogrodowa.

Jaka popielniczka ogrodowa sprawdzi się najlepiej w ogródku restauracji?

Istnieje wiele rozwiązań, dzięki którym możemy umilić czas spędzony w restauracji. Szklane popielniczki sprawdzają się tymczasowo wewnątrz pomieszczeń i raczej nie prezentują się widowiskowo. Alternatywą są popielniczki do ogródków, które można podzielić na kilka typów.

popielniczka ogrodowa
Różnorodne modele popielniczek ogrodowych znajdziesz tutaj.
  • Popielnica stojąca z nogą kotwioną w ziemi jest odporna na ogień i posiada otwór z obu stron. Jej wyczyszczenie nie stanowi żadnego problemu. Zawdzięcza to swojemu wyglądowi, który trudno pomylić np. z koszem na śmieci. Całość prezentuje się estetycznie i nie odstrasza nawet najbardziej wymagających gości. Posiada właściwości gaszące płomienie, a więc jest rozwiązaniem najbezpieczniejszym.
  • Ciężka popielnica stojąca z galwanizowanej stali wyróżnia się otworem wrzutowym 360 st. Skutecznie neutralizuje zapachy. Można do niej wrzucać resztki z dowolnej strony. Jej atutem jest mocowanie podłogowe i duży ciężar. Sugeruje się jej montaż na stałe.
  • Kosz na śmieci z popielniczką jest najtańszym wyborem osób prowadzących restaurację. Podstawa jest wyposażona w antypoślizgową nakładkę. W górnej części znajduje się popielniczka, którą można bezproblemowo wyjąć i opróżnić. Pojemność samego kosza to około 15 litrów.
Back to Top