Zaskocz gości na imprezie!

Coraz więcej par szuka niecodziennych atrakcji na wesele oraz inne uroczystości. Z tego powodu coraz prężniej rozwija się rynek imprezowych atrakcji.

Czar słodyczy

Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań jest fontanna do czekolady. Tego typu fontanna stanowi bardzo dobre uzupełnienie imprezowego menu. Bez znaczenia czy to wesele, czy bankiet, każdy z gości z chęcią skosztuje tak wybornych smakołyków jak owoce zatopione w słodkiej mlecznej czekoladzie. https://horecaservice.pl/91-fontanna-do-czekolady

Fontanna tego typu jest bardzo dobrym rozwiązaniem, gdyż stanowi atrakcję zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci. Poza czekoladową fontanną, bardzo fajnym dodatkiem wystroju sali będzie stojak na lizaki w kształcie serca. Tym razem, jest to atrakcja skierowana głównie do najmłodszych, jednak starsi wielbicieli słodkości również z chęcią skorzystają z takiego stojaka.

Innymi ciekawymi rozwiązaniami mogą być:
– winietki z cukierkiem,
– słodka księga gości,
– bufety tematyczne.

Każde z tych rozwiązań znajdzie swoich wielbicieli na weselu, szczególnie jeżeli liczba osób przekracza setkę. Tego typu atrakcje mogą sprawić, iż będzie to niezapomniany dzień zarówno dla organizatorów jak i gości.

Podsumowując, chcąc zaskoczyć gości na niejednej uroczystości, wart o skorzystać z niecodziennych rozwiązań. Czekoladowa fontanna, czy bufety tematyczne to tylko niektóre z pomysłów. Przed imprezą warto rozpoznać czego oczekują goście, aby idealnie trafić w ich gust!

Back to Top